gdańsk korepetycje

Nazywam się Renata Wojnicz i jestem właścicielką firmy korepetycyjnej "Czas na Polski. Szkoła Języka Polskiego & Terapia Pedagogiczna. Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w pracy jako nauczyciel języka polskiego, oligofrenopedagog oraz terapeuta (terapia dysleksji).  Ponadto jestem dyplomowanym lektorem języka polskiego jako obcego. 

Miejsce to stworzyłam z myślą o tych dzieciach, które potrzebują dodatkowego wsparcia w bieżącej nauce  różnych przedmiotów. Poza tym nie zapominamy o młodzieży przygotowującej się do Egzaminu Ósmoklasisty czy Matury. Ambitni znajdą u nas wsparcie podczas przygotowywania się do konkursów przedmiotowych. Obcokrajowcy zaś będą mogli nauczyć się języka polskiego, przygotować się do egzaminów certyfikatowch lub po prostu doskonalić swoje umiejętności językowe.

 Szkołę tworzą doświadczeni nauczyciele i studenci, dla których nauczanie jest  pasją. Ciągle poszukujemy ciekawych i jednocześnie skutecznych metod oraz form pracy z uczniem. Przygotowujemy karty pracy, pomoce dydaktyczne, prezentacje multimedialne. Staramy się zmotywować do pracy każdego ucznia. Każdego traktujemy indywidualnie, a metody pracy dostosowujemy do możliwości uczącego się.

Pragniemy przekonać młodych ludzi, że nauka może dawać wiele radości i satysfakcji.

SERDECZNIE ZAPRASZAM!

Renata Wojnicz

 

Uczymy,  rozwijamy, usprawniamy, motywujemy do nauki.

 

Skontaktuj się z nami:

tel.: 602235732 lub 791553559

czasnapolski@wp.pl